uklízeč(-ka) nebytových prostor - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IF FACILITY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč(-ka) nebytových prostor - ozp.

Jedná se o úklid nově otevíraného objektu v areálu Letiště Ostrava Mošnov. Nechodit na pracoviště, kontakt nejdříve telefonicky na tel. čísle kontakt- p. Ladislav Haluza, nebo kontakt- Ing. Ivo Kurfürst. Pracovní místa jsou vytvořena zejména pro osoby se zdravotním znevýhodněním, tj ČID nebo OZZ. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou se zkráceným pracovním úvazkem 25 hodin týdně. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu

Společnost

IF FACILITY a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 7 000 - 7 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IF FACILITY a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IF FACILITY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému