servisní technik distribuční sítě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DAT, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - servisní technik distribuční sítě.

Znalost TCP/IP, alespoň základní znalost metalických sítí, strukturované kabeláže, ŘP "B", práce ve výškách, manuální zručnost, vyhláška č. 50 (§.6) výhodou, bezúhonnost, ochota vzdělávat se v oboru. Instalace a výstavba aktivních i pasivních prvků distribuční sítě. Instalace a servisní práce při připojování klientů, servis distribuční sítě. Přístup k nejnovějším technologiím, špičkové tech. zázemí, seberealizace v mladé a dynamicky se rozvíjející firmě, zkušenosti v oboru IT. Stravenky, 5 týdnů dovolená, prémie. Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení. Životopis na e-mail

Společnost

DAT, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jiřího z Poděbrad 1212, 686 01 Uherské Hradiště 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DAT, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DAT, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému