PROJEKTANT ELEKTRO A MaR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VF, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - projektant elektro a mar.

Odborné požadavky: - VŠ elektro nebo SŠ elektro s 2r. praxe - Platná vyhl. 50/78 Sb. min. § 6 - Znalost práce v ACad 2010 LT a vyšší - Znalost práce v MS Office - Zkušenosti se zpracováním projektové dokumentace elektro, alespoň v jednom z uvedených oborů - Praxe v oboru elektro (montáže a výroba rozvaděčů apod.) vítána Výhodou: - Znalost dokumentace dle vyhl. 499/2006 Sb. - Znalost základů fyziky IZ - Znalost RO a RK Ostatní potadavky: - Základní znalost technické angličtiny (na úrovni čtení manuálů) - Základní znalost ruštiny vítána - Aktivní přístup a samostatnost - Zodpovědnost a pečlivost - Řidičský průkaz skupiny "B" - Zdravotní způsobilost - Trestní bezúhonnost Náplň práce: - Návrh systému na úrovni elektro (napájecí systémy, záskoky ze dvou zdrojů, bateriová záloha) do 1000V - Návrh systému na úrovni MaR (řízení jednoduchých sestav do 100 datových bodů) - Návrh systému na úrovni slaboproud a komunikace (Ethernet, RS 485..) - Projektová dokumentace, podpora realizace - autorský dozor Pracovní doba 7,00 - 15,30 hod. Vhodné i pro absolventy.

Společnost

VF, a.s.

Lokalita pracoviště

Dukovany, Dukovany, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VF, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VF, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému