Manager/ka - Specialista/tka pro jednání s celním úřadem

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CMC LOGISTIC CZECH a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - manager/ka - specialista/tka pro jednání s celním úřadem.

Místo výkonu práce: Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice V případě zájmu zašlete životopis na e-mail nebo se dostvte osobně od 7.00 do 15.30 hod. Náplň práce: -Zajištění chodu celního řízení, jednání s bankami, s celním úřadem, zajištění celních záruk -Mezinárodní přepravy v rámci EU, mezinárodní přepravy ze třetích zemí (import i export), cenové nabídky, organizace logistického procesu, vedení menšího týmu Požadujeme: -středně pokročilá angličtina slovem i písmem (ideálně úroveň B2) -logické myšlení -komunikativnost -spolehlivost, organizovanost -alespoň 1 letou zkušenost na obdobné pozici Nástup možný ihned či po dohodě.

Společnost

CMC LOGISTIC CZECH a.s.

Lokalita pracoviště

Provozní 5492, 722 00 Ostrava 22, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CMC LOGISTIC CZECH a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CMC LOGISTIC CZECH a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému