TECHNOLOG - SEŘIZOVAČ TEXTILNÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SINTEX, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - technolog - seřizovač textilních strojů.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Moravská 1078, 560 02 Česká Třebová MZDA: od 15.000 Kč do 17.000 Kč podle schopností POŽADUJEME: - svědomitého pracovníka se schopností pečlivé technické práce - zdravotní způsobilost - řidičský průkaz vítán - uživatelskou znalost PC POPIS ČINNOSTÍ: - práce vhodná pro důsledného člověka schopného učit se novým věcem - zaškolíme NABÍZÍME: - slevu v podnikové prodejně - příspěvek na stravování - zajímavou práci i na výzkumných úkolech

Společnost

SINTEX, a.s.

Lokalita pracoviště

Moravská 1078, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SINTEX, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SINTEX, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému