Brigáda - Pracovník nakládky a vykládky zavazadel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci v dopravě - brigáda - pracovník nakládky a vykládky zavazadel.

Místo výkonu práce: K Letišti 57/1049, Praha 6 V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo na e-mail: kontakt. Zahraniční společnost MENZIES AVIATION (CZECH), s.r.o. Letiště Václava Havla, hledá brigádníky na pozici "Pracovník nakládky a vykládky zavazadel". Náplň práce: Nakládka a vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel, vykládka zavazadel na příletové pásy. Požadujeme: Dovršení 18 let, dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost, flexibilita, spolehlivost, čistý rejstřík trestů podmínkou. Další informace: Dohoda o pracovní činnosti Hodinová mzda 90,- Kč Nástup ihned nebo dle dohody.

Lokalita pracoviště

K letišti 1049, 161 00 Praha 614 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Menzies Aviation (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému