Administrativní pracovník/ce - konzultant/ka-specialista/ka prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jakub Vazač hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník/ce - konzultant/ka-specialista/ka prodeje.

místo výkonu práce - Dr. E. Beneše č.p. 1873/61, Bruntál. Dohoda o pravedení práce s možností převedení na pracovní poměr. Náplň práce: - komunikace s klienty po telefonu - zjišťování potřeb klientů a sestavení konkrétní nabídky dle jeho požadavků - dohledávání a předávání všech důležitých informací Nabízíme: . Práce pro společnost s mezinárodním přesahem - uplatnit své nápady - fixní mzdu a motivující finanční bonusy za každou realizaci - propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů(levné volání, soutěže o hodnotné ceny a mnoho dalšího)- zdokonalení se v komunikačních dovednostech - stabilní zázemí u spolehlivého zaměstnavatele. Požadujeme: ochotu naučit se spoustu nových a zajímavých věcí - nebát se mluvit a umět naslouchat zákazníkům - analyzovat a dedukovat potřeby klientů - vymýšlet nové způsoby jak dosáhnout cíle - přátelskou a pozitivně laděnou osobnost - schopnost najít výhody pro zákazníka. Hlásit se telefonicky na tel. čísle: kontaktnebo zašlete e-mail: kontakt Z: 1.2.2016 A : 3.3.2016

Společnost

Jakub Vazač

Lokalita pracoviště

Dr. E. Beneše 1873, 792 01 Bruntál 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jakub Vazač výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jakub Vazač o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému