technicko provozní pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 15. přední hlídka Royal Rangers v ČR hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních - technicko provozní pracovník.

Místo výkonu práce: Plánská 270, 349 58 Černošín "Středisko Víteček" v Černošíně - nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám. Výběr zaměstnance z přihlášených zájemců proběhne formou výběrového řízení. Nástup možný ihned po vyhodnocení výběrového řízení. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Náplň práce: - Doprava dětí a dospělých lidí s postižením auty střediska - Pomoc při manipulaci s imobilními dětmi a dospělými - Přímá práce s dětmi a dospělými lidmi s postižením - Technické práce - oprava a údržba budov, zahrady, aut a vybavení střediska - Další provozně technické práce Požadujeme: - odpovídající odborné vzdělání (sociální, zdravotnické nebo pedagogické) nebo ochotu si vzdělání doplnit formou rekvalifikačního kurzu - hlubokou osobní motivaci - pěkný vztah k dětem a lidem s postižením, trpělivost, laskavost - dobrý zdravotní stav (práce je fyzicky i psychicky náročná) - flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci - ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, předškolní zařízení Nabízíme: zajímavou a naplňující práci v mladém kolektivu, další vzdělávání v oboru, mzdové ohodnocení dle individuálních schopností a nasazení V případě zájmu zašlete, prosím, emailem svůj životopis a motivační dopis (schůzky budou domluveny až po zaslání životopisu).

Společnost

15. přední hlídka Royal Rangers v ČR

Lokalita pracoviště

Plánská 270, 349 58 Černošín, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 15. přední hlídka Royal Rangers v ČR výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 15. přední hlídka Royal Rangers v ČR o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému