Asistent/ka služby Chráněné bydlení - pracovník v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Společnost DUHA , z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - asistent/ka služby chráněné bydlení - pracovník v sociálních službách.

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: email - kontakt - zaslat svůj životopis a motivační dopis na uvedenou adresu.Uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru na základě posouzení zaslaného životopisu a motivačního dopisu. Výpis z rejstříku trestů Vzdělání - dle zákona č.108/2006 Sb. - min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, přip. kurz pracovníka v sociálních službách min. 150h. Další požadavky - schopnost samostatné i týmové práce, metodické myšlení a schopnosti individuálního plánování, komunikační dovednosti, spolehlivost a dochvilnost, vlastní aktivitu, psychickou odolnost, flexibilitu, ochotu pracovat i o víkendech, práce s dokumentací služby, základy práce na PC, zkušenost s prací s lidmi s mentálním znevýhodněním a doporučení od předešlých zeměstnavatelů výhodou Výhody - 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravu (stravenky), další vzdělání v oboru, metodické vedení/odborný růst, tvůrčí práci v týmu asistentů, pracovní doba převážně v odpoledních hodinách a o víkendech, nástup dohodou na 1 rok s možností prodloužení, počet hodin týdně - 15-30. Nástup dle dohody, pracovníky hledáme průběžně.

Společnost

Společnost DUHA , z.ú.

Lokalita pracoviště

Fügnerovo náměstí 1866, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 8 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Společnost DUHA , z.ú. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Společnost DUHA , z.ú. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému