ZAMĚSTNANCI CALL CENTRA PRO VODAFONE CZ A.S. A 02 CZECH REPUBLIC A.S.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Baxton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - zaměstnanci call centra pro vodafone cz a.s. a 02 czech republic a.s..

ZAMĚSTNANCI CALL CENTRA - místo výkonu: Beroun, telefonní operátor pro společnost Vodafone Cz a.s. O2, a s tím spojené běžné administrativní činnosti, pracovní náplní je telefonické oslovování klientů (stávajících, i prodlužování závazků, uzavírání nových smluv apod., požadujeme hlasový projev bez vad řeči, práci s PC, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, nabízíme zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + bonusy), zaškolení, práce Po-Pá, kontakt přes tel.,email či osobně na adrese místa výkonu práce

Společnost

Baxton s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Klášteře 10, 266 01 Beroun 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Baxton s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Baxton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému