JAVA programátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Crux Consulting, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - java programátor/ka.

MK V případě zájmu pište na e-mail: kontakt nebo volejte od 9.00 do 13.00 hod. na tel.: kontakt. Základní pracovní náplň: - vývoj, testování, implementace a podpora realizovaných produktů a řešení - návrhy řešení - práce v týmu Požadujeme: - minimálně 3 roky praxe v Java s použitím J2SE/j2EE - zkušenosti s programováním v jazyce Java, znalost J2SE, J2EE - zkušenosti s programováním webových aplikací, znalost Javascript, HTML, CSS - zkušenost s používáním verzovacích nástrojů (SVN, GIT) - zkušenost s používáním frameworků typu Hibernate,Spring - zkušenosti s programováním uživatelského rozhraní - schopnost práce v týmu, odpovědnost za svěřené úkoly - komunikativní osobnost s analytickými schopnostmi se zapálením pro věc - zájem o IT technologie, orientace v MS technologiích - znalost anglického jazyka minimálně pro studium dokumentace, porozumění zadání, znalost na - komunikační úrovni je vítána Výhodou znalostí technologií : - Spring, Hibernate, Vaadin, JPA, Maven a alespoň částečná znalost: - SQL (PostgreSQL, Oracle, MySQL, MSSQL), XML, XSL, UML, Python, Bash, Perl a zkušenosti s většími informačními systémy.

Lokalita pracoviště

Hasičská 551, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 38 529 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Crux Consulting, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Crux Consulting, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému