Pomocný pracovník ve výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Personal Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - pomocný pracovník ve výrobě.

Místo výkonu práce: U Panasonicu 282, Pardubice tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme úplné středoškolské vzdělání (min. vyučen), manuální zručnost, ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu ŘP skupiny B výhodou průkaz na VZV výhodou výhododobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje, SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit, SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP, možnost dlouhodobé spolupráce, korektní jednání Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce, korektní jednání motivující finanční ohodnocení Náplň práce Provádí výrobní činnosti dle pokynů mistra nebo vedoucího pracoviště Zodpovídá za kvalitu a výkon výroby na svém pracovišti Udržuje čistotu svého pracoviště dle metody 5S. Podílí se na neustálém zlepšování. Dodržuje zásady BOZP a PO. Přidělení k uživateli: RONAL CR s.r.o. Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce. Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Personal Automotive s. r. o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost

Personal Automotive s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Panasonicu 282, 530 06 Pardubice 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personal Automotive s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personal Automotive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému