Technici měření - odd. Kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Selectrona s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - technici měření - odd. kvality.

Místo výkonu práce: Teplická 440, 417 23 Košťany Náplň práce: o Tvorba a odzkoušení měřicích programů v požadovaných termínech a ve spolupráci s dalšími odděleními (např. Weth, Wenzel, Quick Scop, Keyence) o Koordinace a realizace projektu měření výrobku od prvního vyrobeného dílu až po jeho uvedení do sériové výroby o Analýza proveditelnosti nových návrhů o Stanovení strategie měření ve spolupráci se zákazníkem - stanovení počtu měřených rozměrů ve výkresové dokumentaci v souladu s platnými normami a technologickými požadavky o Vystavování zkušebních protokolů pro interní potřeby úprav nástrojů, ve spolupráci s oddělením konstrukce o Vývoj víceúčelových upínacích prostředků pro sériové měření, ve spolupráci s oddělením konstrukce o Další vzdělávání v oblasti optické, dotykové, CT a laserové techniky měření o Zdokonalování techniky měření a kontinuální zlepšování procesů v měřicí laboratoři Požadavky na pracovní místo: - Ukončené obchodní nebo technické vzdělání - Víceleté profesní zkušenosti s plánováním výroby a zkušenosti s řízením lidských zdrojů - Jistá práce s běžnými aplikacemi MS Office - Dobré znalosti angličtiny slovem a písmem, znalosti němčiny výhodou - Dobré technické znalosti - Velký smysl pro odpovědnost, týmová práce a komunikační schopnosti - Samostatný a strukturovaný způsob práce Požadavky na pozici: o Min. SŠ vzdělání technického směru ukončené maturitou a víceletá praxe v oblasti zpracování kovů/plastů o Dobré znalosti v oblasti 3D souřadnicového měření a běžných technik měření o Znalosti z oblasti řízení kvality a nástrojů kvality o Silné povědomí o kvalitě o Vysoká míra zodpovědnosti o Schopnost týmové práce o Dobré komunikační schopnosti o Min. základy NJ V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kontakt nebe telefonicky na čísle: kontakt.

Společnost

Selectrona s.r.o.

Lokalita pracoviště

Teplická 440, 417 23 Košťany u Teplic, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Selectrona s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Selectrona s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému