Údržbář hydraulických lisů (Automotive - plasty)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOEKO - Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - údržbář hydraulických lisů (automotive - plasty).

Náplň práce: preventivní údržba vstřikovacích nástrojů, nastavení a seřízení strojů, kontrola a zlepšování provozuschopnosti strojního zařízení, údržba strojů a výrobního zařízení, mechanická údržba, hydrauliky, pneumatiky, výběr, použití a následnéé objednání náhradních dílů, záznamy do dokumentace oprav, opravy menšího rozsahu. Požadujeme: min. vyučení strjírenské zaměření (nástrojař, mechanik), nutná praxe v oblasti hydraulických lisů, čtení výkresové dokumentace, znalosti problematiky vstřikování plastů, soustružení a frézování, svářečský a jeřábnický průkaz výhodou, Aj nebo NJ výhodou, základ. znalost MS Office. Poskytujeme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, stravenky, placené volno navíc, mobilní telefon, možnost kariérního růstu a externích školení. Místo výkonu práce: HOEKO - Automotive s.r.o. Jiřice č.p. 251 396 01 Humpolec

Společnost

HOEKO - Automotive s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jiřice 251, 396 01 Humpolec, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOEKO - Automotive s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOEKO - Automotive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému