Konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HESTEGO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - konstruktér.

Požadavky : -vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství nejlépe obor zaměřený na konstrukci strojů -praxe v práci v parametrickém 3D CAD programu ideálně Solid Edge a to minimálně 3 roky -praxe v konstrukci minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky v konstrukci plechových dílů -znalost technologií - dělení materiálu, ohýbání, svařování, broušení, montáž -PROKAZATELNÉ A DOLOŽITELNÉ výsledky v oblasti konstrukce ve strojírenství (úspěšné projekty, návrhy nových řešení apod.) -uživatelská znalost práce na PC v MS Office, zejména v Excelu -aktivní znalost angličtiny, ochota postupně se naučit česky -řidičský průkaz sk. B -aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů -dynamika, flexibilita -schopnost udržet a prosadit záměr -výborné komunikační schopnosti Nabídka : -mzda 25 - 30 000 Kč měsíčně; po půlročním zapracování měsíční odměny ze zisku divize (od 500 Kč) -v případě zapojení do projektů - projektová odměna -novému zaměstnanci můžeme pomoci při hledání ubytování ve Vyškově, popř. mu můžeme dočasně pronajmout firemní garsonku (cca 3 000 Kč/ měsíčně) Dále nabízíme : -nadstandardní možnosti dalšího vzdělávání -možnost vybrat si mezi využitím stravování v jídelně a stravenkami -permanentky do Aquaparku ve Vyškově -permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno -zvýhodněné nákupy u firemních dodavatelů -každoročně pro zaměstnance pořádáme celou řadu akcí např. oslavu Dne dětí, Sportovní den s nohejbalovým turnajem, Mikulášské kuželky a další -5 týdnů dovolené Kontaktní osoba: Ševčíková Iva, tel.: kontakt, kontakt, kontaktovat telefonicky nebo meilem v době od 8 - 16 hod.

Společnost

HESTEGO a.s.

Lokalita pracoviště

Na Nouzce 470, 682 01 Vyškov 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HESTEGO a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HESTEGO a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému