Vývojový konstruktér - strojní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Adast Systems, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu - vývojový konstruktér - strojní.

Požadujeme: -VŠ / ÚSO s maturitou / obor strojní -znalost práce s PC: -3D CAD / Creo (Pro/Engineer) výhodou -AutoCAD -MS Office (Word, Excell, PowerPoint) -odpovědnost, pečlivost -řidičský průkaz / skupina B Náplň práce: -návrh a konstrukční řešení strojních zařízení určených do prostředí s nebezpečím výbuchu EX -návrh a konstrukční řešení sestav a dílčích uzlů výdejních stojanů alternativních paliv LPG; CNG -návrh a konstrukční řešení dílů karoserie a krytování výdejních stojanů -tvorba a správa výkresové dokumentace -tvorba a správa zakázkové technické dokumentace Nabízené výhody: -odpovídající finanční ohodnocení -podnikové stravování -příspěvek na penzijní/životní připojištění

Společnost

Adast Systems, a.s.

Lokalita pracoviště

Adamov 496, 679 04 Adamov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • prezentační programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Adast Systems, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Adast Systems, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému