Supervizor úseku montáž

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - supervizor úseku montáž.

Do stabilní strojní výrobní německé společnosti v Tachově, otevíráme karierní příležitost na pozici: SUPERVIZOR ÚSEKU MONTÁŽ Váš profil: -vyučení/SŠ vzdělání -praxe na pozici vedoucího týmu ve výrobní společnosti -orientace v technických výkresech -NJ na komunikativní úrovni -nekonfliktní osobnost, spolehlivost, selský rozum Náplň práce: -zastřešování činností na úseku montáže po procesní stránce a stránce údržby -komunikace s přímým nadřízeným v NJ -koordinace týmu 14 podřízených pracovníků ve 2 směnném provozu Nabízíme: -přátelské pracovní zázemí -mzdový základ dle zkušeností + vysoké výkonnostní prémie -příspěvek na dopravu 2 Kč/km -proplacení veškerých přesčasů s příplatkem 35% - dotované závodní stravování - zvýhodněné mobilní tarify Zájemci splňující požadavky, prosím neváhejte zaslat životopis na kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husitská 53, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

28.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému