Operátor výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - operátor výroby.

Hledáme pracovníky na pozice Operátů výroby v úspěšné společnosti ve Frenštátu pod Radhoštěm. Práce vhodná zejména pro ženy. Požadované dovednosti: - základní vzdělání (elektromechanické vzdělání výhodou) - vhodné i pro OZP a absolventy - dobrý zrak (brýle nevadí) - jemná montážní práce - nutná manuální zručnost, práce v sedě i ve stoje - soustředěnost, pečlivost, spolehlivost Nabízíme: - kompletní zaškolení - práce v čistém a klidném prostředí - stravování (5 jídel s dovážkou) - příplatky nad rámec zákona - odpovídající platové ohodnocení - pracovní doba pondělí až pátek (bez svátků) - celozávodní dovolená v letních měsících a o Vánocích - dvousměnný provoz - ženám s dětmi r.nar.2006 a mladšími nabízíme práci pouze na ranní směnu. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na e-mail: kontakt, do předmětu zprávy uvádějte: "Operator vyroby, kod O3661".

Lokalita pracoviště

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Manscraft, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému