Vývojový pracovník optických zařízení (kamerových testovacích systémů)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PARTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji - vývojový pracovník optických zařízení (kamerových testovacích systémů).

SOŠ/VŠ technického zaměření - nejlépe v oblasti optiky. Střední pokročilá znalost alespoň jednoho z těchto nástrojů: LabVIEW, NI Vision Builder, Cognex. Znalost systémů a algoritmů zpracování obrazu výhodou. Kreativní technické myšlení. Schopnost týmové spolupráce. Zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci. Manuální zručnost, znalost AJ na úrovni porozumění technické a odborné dokumentace. Vývoj kamerových testovacích systémů pro měření rozměrů a přítomnosti součástek založené na snímání obrazu výrobků kamerou a následném vyhodnocení obrazu. Návrh vhodné kamerové sestavy pro daný úkol a následně pro výrobní linku. Aktivní sebevzdělávání, získání zkušeností a technických dovedností. Další vzdělávání, odborný růst.

Společnost

PARTEC a.s.

Lokalita pracoviště

Uherský Ostroh 725, 687 24 Uherský Ostroh, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PARTEC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PARTEC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému