Mistři výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MP Krásno, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - mistři výroby.

MISTŘI VÝROBY Nástup možný ihned. POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání v oboru zpracování masa; organizační a řídící schopnosti; znalost práce na PC; samostatnost a logické myšlení; základní orientaci v tržním prostředí v oboru zpracování masa; praxi v oboru zpracování masa výhodou. NÁPLŇ PRÁCE: organizuje a řídí výrobu na přiděleném středisku v souladu s požadavky dispečinku a výroby, zajišťuje operativní potřeby střediska, kontroluje výkazy, produktivitu práce, zapisuje a archivuje data, zadává data do systému, vystavuje objednávky , kontroluje dodržování předpisů, kontroluje stav a hospodaření s technologickým a ostaním zařízením střediska, řídí a odpovídá za náklady svěřeného úseku , přiděluje, koordinuje, kontroluje, metodicky vede a hodnotí práci svých podřízených zaměstnanců na svěřeném úseku , sleduje a zaznamenává docházku, práci přesčas a absenci svých podřízených zaměstnanců , předkládá návrhy změn personálního obsazení svých podřízených zaměstnanců, zajišťuje dodržování zásad bezpečné práce předává podklady a informace nutné ke zpracování výrobní dokumentace, podílí se na zpracování inventur, výrobních plánů, provozních a sanitačních řádů a dalších dokumentů souvisejících s přiděleným střediskem NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnoce, zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; moderně vybavené pracoviště; systém zaměstnaneckých výhod - vánoční odměna, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 25 dnů dovolené , lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, zvýhodněné tarify el.energie a volání, atd.. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-12 hod. na čísle kontakt, kontakt, e-mailem: kontakt ov. 8.1.

Společnost

MP Krásno, a.s.

Lokalita pracoviště

Hranická 430, 757 01 Valašské Meziříčí 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2018

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MP Krásno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MP Krásno, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému