Asistent/ka obchodního oddělení import/export

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NOVUM, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - asistent/ka obchodního oddělení import/export.

Výkon zam.: Praha 10,Vršovice, NOVUM, spol. s r. o. - společnost dlouhodobě působící na českém trhu jako dodavatel prodejního vybavení, pokladních systémů a informačních technologií, hledá do svého pracovního týmu nového kolegu. Co vlastně u nás budete dělat Jak už název pozice napovídá, budete součástí obchodního oddělení a budete mu poskytovat potřebnou podporu. Částečně jde o asistentské práce, ale částečně o samostatnou práci. Zcela jistě u nás využijete jazykové znalosti angličtiny na denní bázi, protože budete ve stálém kontaktu se zahraničními dodavateli (objednávky zboží, organizace dopravy). Vaším úkolem bude také příprava podkladů pro fakturaci, kontrola přijatých zahraničních a domácích faktur a proclení a řízení zásob zboží na celním skladu. Co by bylo fajn, kdybyste uměla/uměl Náš člověk má ukončené min. SŠ vzdělání a opravdu umí dobře anglicky slovem i písmem (úroveň B2). Uživatelská práce na počítači mu nedělá žádný problém. Nebojí se jednání s lidmi a případné problémy řeší s úsměvem na tváři. Měl by být také odolný vůči stresu, protože se občas může stát, že se práce nahromadí. Na této pozici je nutná jak pečlivost, tak určitý nadhled a schopnost spojovat různé věci a hledat cesty řešení, pokud náhodou nenastane modelová situace. Jakého člověka preferujeme po lidské stránce Protože jsme dobrý tým, hledáme někoho, kdo k nám zapadne - je týmovým hráčem, umí držet slovo, má dobré komunikační a organizační schopnosti a nezkazí žádnou legraci. A pokud jste zodpovědná/-ý, spolehlivá/-ý a samostatná/-, jste náš člověk. Co na oplátku nabízíme my Jsme stabilní firma, a není to fráze. V letošním roce slavíme už 25 let na trhu. Pokud si vzájemně padneme do oka, můžete se po nástupu těšit na finanční ohodnocení ve složení fix a provize podle výsledků, k dispozici budete mít mobil a určitě se najde i nějaký další benefit. A taky u nás nezakrníte - profesní růst a vzdělávání jsou u nás samozřejmostí. Pokud jste dočetli až do konce a máte zájem se s námi potkat, pošlete CV v češtině a angličtině a pár řádek o tom, co by Vás na této práci u nás bavilo.

Společnost

NOVUM, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

28. pluku 483, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • fakturace

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NOVUM, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NOVUM, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému