Operátor výroby (strojník) - obsluha zařízení a strojů na betonové výrobky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DITON s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky - operátor výroby (strojník) - obsluha zařízení a strojů na betonové výrobky.

Popis pozice: Očekáváme zajištění těchto produktů: - kvalitní obsluha špičkových výrobních technologií, - bezvadná produkce - kvalita v požadovaném množství, - bezvadně připravený a seřízený stroj, - profesionální přístup a výkon, - perfektní údržba prováděná v plánovaných časech s minimální potřebou oprav v době plánované výroby. Požadujeme: - dokončené SŠ vzdělání: min. ÚSO s výučním listem v oboru strojírenství nebo elektrotechnika, - výborný zdravotní stav a fyzickou kondici, - skutečný zájem o práci v oboru obsluhy a údržby strojních zařízení, - efektivní komunikaci, - uživatelská znalost práce s PC, - platná odbornost dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, - moderní pracovní prostředí, - stravenky (příspěvek zaměstnavatele 45%), - zaměstnanecká sleva na firemní produkty, - po 3 letech příspěvek na životní pojištění, - možnost získat další odbornosti hrazené zaměstnavatelem - obsluha VZV, jeřábník, vazač - pracovní doba: nepřetržitý provoz zajišťovaný 7 dní v týdnu ve 12-ti hodinových směnách (od rozmrznutí do zamrznutí), přes zimu ranní směna 8hodin v pracovní dny (40hodin týdně).

Společnost

DITON s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bratčice 29, 664 67 Syrovice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DITON s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DITON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému