Fyzioterapeut/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hana Koukalová hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace - fyzioterapeut/ka.

Soukromá rehabilitační ambulance přijme do svého kolektivu fyzioterapeuta (-ku). Firemní benefity : stravenky 100,- , 5 týdnů dovolená, pracovní doba 38hod/týdně, 1 000,- za úplnou měsíční docházku , podpora vzdělávání Nástupní mzda 21 000,- max 23 000,- dle vzdělání a zkušeností. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání + vysokoškolské vzdělání (DiS. + Bc. + Mgr.). Místo výkonu práce: Červeného kříže 2564, Česká Lípa kontakt

Společnost

Hana Koukalová

Lokalita pracoviště

Červeného kříže 2564, 470 06 Česká Lípa 6 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Masér, fyzioterapeut v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hana Koukalová výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hana Koukalová o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému