VÝVOJOVÝ INŽENÝR - DISPLAY/OPTIC

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OSRAM Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní strojní inženýři - vývojový inženýr - display/optic.

místo výkonu práce - Bruntál Popis pracovního místa: " výzkumné a vývojové činností v oblasti technologií výbojek " transformace požadavků zákazníka do finálního designu výrobku " podpora všech oddělení (výroba, kvalita, atd.) " komunikace a spolupráce s ostatními závody OSRAM Po kandidátech požadujeme: " VŠ vzdělání technického směru " praxe v oboru / oblasti vývoje výhodou " zkušenosti v jednání se zákazníky výhodou " plynulá znalost AJ " řidičský průkaz skupiny B " přesnost, systematičnost, spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup k práci a ochotu pracovat v týmu, analytické myšlení, iniciativu, flexibilitu Nástup možný od 1.4.2016 Smlouva na dobu neurčitou Mzda od 25 000Kč/měsíc plus zaměstnanecké výhody a benefity Z: 26.1.2016 A : 14.6.2016

Lokalita pracoviště

Zahradní 1442, 792 01 Bruntál 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní strojní inženýři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OSRAM Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OSRAM Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému