Řidiči tuzemské a mezinárodní autobusové dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aleš Toufar hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - řidiči tuzemské a mezinárodní autobusové dopravy.

Místo výkonu práce: Doubrava č.p. 15 Žďár Prvotní kontakt: telefonicky, emailem či osobně. Mzdové podmínky: průměrně 25.000 Kč netto + další příplatky, odměny a bonusy Požadujeme: zkušenosti v zájezdové dopravě. Nabízíme: minimální garantovanou mzdu 20.000 netto, práci v rodinné firmě na vozech s průměrným stářím 3,5 let, osobní prostředí a jednání. Znalost angličtiny a němčiny výhodou - cesta k vyšším příjmům.

Společnost

Aleš Toufar

Lokalita pracoviště

Žďár 15, 294 11 Loukov u Mnich.Hradiště, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aleš Toufar výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aleš Toufar o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému