Truhlář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROCESS CZ s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - truhlář.

- Prvotní kontakt pouze e-mailem: kontakt nebo telefonicky: kontakt - Místo výkonu práce: Dobronická 778, Praha 4, areál STAVBA PRAHA - Požadujeme praxi alespoň 5 let, spolehlivost, zkušenosti, ŘP skup. B. - Hledáme do našeho kolektivu další truhláře s praxí v daném oboru s možností zaučení na CNC obráběcím centru. - Firma Process funguje na českém trhu již několik let a zabývá se především výrobou atypického a typového nábytku, pro privátní i komerční interiéry.

Společnost

PROCESS CZ s.r.o

Lokalita pracoviště

Dobronická 778, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Truhlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROCESS CZ s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROCESS CZ s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému