Týdenní teta

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních a domácnostech - týdenní teta.

Místo výkonu práce: Klokánek K učilišti č.p. 165/15 Štěrboholy. Prvotní kontakt: J.Vaněk - telefonicky - kontakt, email - jan.vanekvfod.cz, B.Černá - telefonicky - kontakt, email - kontakt Výpis z rejstříku trestů Pracovník v sociálních službách, péče o čtyři děti v klokánku v týdenních směnách. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Lokalita pracoviště

K učilišti 165, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

7.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému