Zahradník - bagrista, nákladní automobil

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Josef Roušal Zahradnické služby hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zahradnictví - zahradník - bagrista, nákladní automobil.

Místo výkonu práce: K Měcholupům č.p. 1, Horní Měcholupy, 109 00 Praha 111 Do našeho kolektivu v Zahradnictví u Krtka v Horních Měcholupech přijmeme šikovné Zahradníky s rozšířenou odbroností pro práci s bagrem a ŘP sk. C a ostatní. Výhodou strojní průkaz a karta do tachografů. Praxe na realizacích zahrad výhodou. Nejedná se pouze o pozici řidiče. Nabízíme zaškolení, stabilní prostředí a stále se rozvíjející společnost, firemní benefity a práci v příjemném kolektivu. - výpis z rejstříku trestů - zdravotní průkaz - dohoda o provedení práce

Společnost

Josef Roušal Zahradnické služby

Lokalita pracoviště

K Měcholupům 1, 109 00 Praha 111 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Roušal Zahradnické služby výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Josef Roušal Zahradnické služby o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému