ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S KOMUNIKATIVNÍ ZNALOSTÍ AJ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Biomedica, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka obchodního oddělení s komunikativní znalostí aj.

MÍSTO VÝKONU : Pekařská č.p. 601/8 - Jinonice - Praha 5, KONTAKT : Kateřina Němcová - E-mail : kontakt ANGLIČTINA NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI NÁPLŇ PRÁCE : Administrativní podpora obchodního ředitele, podpora komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli, poptávka zařízení, zadávání a sledování objednávek, spolupráce s výrobou a vývojem. VÝHODY : nekuřácké pracoviště, stravenky, týden dovolené navíc, pololetní odměny.

Lokalita pracoviště

Pekařská 601, 155 00 Praha 515 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Biomedica, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Biomedica, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému