MANUÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V KARTONÁŽNÍ VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROYAL M&T s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru - manuální pracovník/ce v kartonážní výrobě.

Požadujeme: zodpovědnost, předchozí zkušenosti v provozu výroby výhodou. Náplň práce: odebírání krabic od krabičkovače EMMECI, posílání fólií na pásu, kompletace krabic, lepení krabiček, ruční potahování kartonáže. Místo výkonu práce je v dosahu MHD (č. 19, zastávka Planá). V případě zájmu si předem telefonicky sjednejte schůzku (9 - 11 hod.), zašlete sms nebo zaměstnavatele kontaktujte formou emailu.

Společnost

ROYAL M&T s.r.o.

Lokalita pracoviště

Planá 81, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROYAL M&T s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROYAL M&T s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému