Vrchní referent / rada - mzdový účetní - personalista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - vrchní referent / rada - mzdový účetní - personalista.

Místo výkonu práce: Štěpánská 15, Praha 2, 120 00 Prvotní kontakt: email - kontakt, osobně - do 14.3.2016 Štěpánská 15, Praha 2, 120 00 Vice info na (povinné náležitosti přihlášky do výběrového řízení): Webové stránky: kontakt - úřední deska Přihlášky nejpozději do 14. března 2016 Obor služby: 26 - Platy, mzdy a jiné odměny za práci Služba zahrnuje: 1. komplexní zpracování platů a mezd zaměstnanců České obchodní inspekce ve služebním i pracovním poměru; 2. zodpovědnost za agendu v oblasti sociálního a zdravotního pojištění včetně realizace legislativních změn v této oblasti; 3. zpracování statistických výkazů o práci, ISP a další dle požadavků ČSÚ a MPO; 4. zpracování legislativních změn v personální a platové agendě do vnitřních předpisů ČOI. Výhody - stravenly

Lokalita pracoviště

Štěpánská 567, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

24.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ OBCHODNÍ INSPEKCE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému