Operátor call centra - telefonické dotazování

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Data Servis - informace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - operátor call centra - telefonické dotazování.

Místo výkonu práce: Jaklovecká č.p. 1379/9, Slezská Ostrava Kontakt: kontakt Společnost Data Servis - informace s.r.o. se sídlem v Ostravě a s dlouholetou zkušeností v oblasti průzkumů trhu hledá vhodného kandidáta na pozici Operátor call centra - telefonické dotazování. Náplň práce: " telefonická komunikace " zjišťování spokojenosti " vyplňování marketingových dotazníků Co můžeš očekávat od nás: o Zázemí, kde na nic nejsi nikdy sám. o S námi se nebudeš nikdy nudit. o Káva zdarma, protože bez ní nemůžeme fungovat. o Pružnou pracovní dobu. Zaměstnanecké výhody: Káva, čaj na pracovišti zdarma Své nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: kontakt do předmětu zprávy uveďte "Operátor call centra - telefonické dotazování." Prosím nevolat, nenavštěvovat. Děkuji za pochopení. Vybrané uchazeče/ky budeme kontaktovat. Souhlas s poskytnutím osobních údajů: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Data Servis-informace s.r.o. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání.

Lokalita pracoviště

Jaklovecká 1379, 710 00 Ostrava 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 68 - 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Data Servis - informace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Data Servis - informace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému