Obchodní zástupce/kyně - online marketing

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost bV24 s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně - online marketing.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Nechodit osobně. Obchodní zástupce - online marketing Jsme reklamní agentura specializující se na online marketing. Na trhu jsme více než 3 roky a spravujeme kampaně pro obchodní partnery z celé České republiky. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni pro posílení obchodního tymu. Jste komunikativní? Baví Vás online svět? Chcete se podílet na řešení marketingovych strategií pro firmy s různorodym zaměřením? Tak právě Vás hledáme. Nabízíme: - Práci ve stabilní firmě - Moderní pracovní prostředí a vybavení - Nadstandardní ohodnocení v závislosti na pracovním vykonu - Kariérní růst Naplň práce: - Aktivní oslovování novych klientů a rozšíření spolupráce u stávajících klientů (Telesales, B2B) - Navrhnutí optimálního online řešení - Tvorba cenovych nabídek a smluv - Vykazy vysledků práce Co požadujeme? - SŠ/VŠ vzdělání - Rozšířená nebo uživatelská znalost internetu, sociálních sítí - Schopnost komunikovat po telefonu - Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost - Pozitivní a proaktivní přístup s orientací na vysledek a motivaci si vydělat - Znalost MS Office nebo OpenOffice - Znalost MS Outlook nebo Mozilla Thunderbird vyhodou - Psaní všemi deseti - Velmi dobrou znalost ČJ - AJ vyhodou Místo vykonu práce: Technologická 376/5 708 00 Ostrava - Pustkovec Vědecko-technologicky park Ostrava, budova VIVA Bezbariérovy přístup Plat: 14 000 – 30 000 Kč/měsíc Nástup možny ihned. Náš web: kontakt

Společnost

bV24 s.r.o.

Lokalita pracoviště

Technologická 376, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti bV24 s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost bV24 s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému