Prodavač / prodavačka - prodejna jízdních kol a příslušenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CYKLO WORLD a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači sportovních potřeb - prodavač / prodavačka - prodejna jízdních kol a příslušenství.

Místo výkonu práce: Velebudická 1247 Most Požadujeme: o aktivní cyklista - cyklistka, ideálně sportovního zaměření o osobní vztah k cyklistice - nadšenec o orientaci v aktuálních trendech v cyklistice + vlastní zkušenosti o znalost komponentů, doplňků, sportovní výživy a dalšího cyklo-sortimentu o zkušenosti s prodejem či komunikativní typ s příjemným vystupováním o (výhodou zkušenost se servisem jízdních kol či dobrá manuální zručnost) o uvítáme znalost cyklistických lokalit okolí města Mostu a Krušných hor o časovou flexibilitu Při výběru upřednostňujeme profil osobnosti, přístup k práci a nadšení pro cyklistiku. Práce vhodná pro muže i ženy. Nabízíme: o příjemný přátelský kolektiv o odpovídající finanční ohodnocení (nástupní plat min. 15.000,- Kč dle schopností a zkušeností) o další benefity (zboží za pořizovací ceny, bezplatný servis, …) o jistota stabilního příjmu po celý rok, jistota zaměstnání o možnost dalšího ohodnocení za nadstandardní přístup k práci - naturální výhody, zboží pro vl. potřebu za pořizovací ceny ; bezplatný servis. Náplň práce: o obsluha zákazníků o prodej zboží a služeb; obsluha pokladny o doplňování zboží o úklid prodejny a zázemí o (příprava jízdních kol k prodeji) o práce v terénu o (drobné servisní úkony) a další Směny: střídavě PO-NE, 8:00 - 19:00 hod (nebo jinak, dle možností zaměstnance či potřeb provozu). Možnost práce i na DPP, 1/2 úvazek, případně pouze v sezóně duben - říjen. Prosíme, kontaktujte nás pouze v případě, splňujete-li alespoň základní část našich požadavků. Osobní vztah k cyklistice je pro tuto pozici nezbytný. Děkujeme za pochopení. Zašlete prosím svůj životopis, motivační dopis ( doplněný o detailní informace o Vašem vztahu k cyklistice) na emailovou adresu kontakt Adresa: pro osobní jednání: Velebudická 1247, Most (Obchodní zóna nad hypermarketem Albert) - pouze po předešlé domluvě ze strany zaměstnavatele.

Společnost

CYKLO WORLD a.s.

Lokalita pracoviště

Velebudická 1247, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači sportovních potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CYKLO WORLD a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CYKLO WORLD a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému