PROGRAMÁTOR POČÍTAČOVÝCH APLIKACÍ (PHP, Javascript)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Darkmay s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor počítačových aplikací (php, javascript).

NÁPLŇ PRÁCE: * úpravy a rozvoj existujících aplikačních řešení * zpracování aplikací v prostředí jazyka PHP a MySQL POŽADAVKY: * přehled v oblasti IT * pokročilá znalost a zkušenost s PHP, MySQL, XML, SOAP * ochota pracovat v místě firmy (Liberec) VÝHODOU: * zkušenosti s PHP frameworkem (CakePHP, Nette, Symfony) * znalosti knihovny jQuery * orientace v prostředí Linuxu NABÍZÍME: * účast na zajímavém projektu (cestovní ruch) * odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností, motivační bonusy OZVI SE NÁM POKUD: * je pro tebe programování víc než práce * umíš pracovat v týmu, rád se učíš * dokážeš dotahovat věci dokonce NEOZÝVEJ SE NÁM POKUD: * pracuješ pouze z domova * začínáš programovat * hledáš pouze práci

Společnost

Darkmay s.r.o.

Lokalita pracoviště

Valdštejnská 381, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • databázové systémy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Darkmay s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Darkmay s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému