Provozní elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vítkovické slévárny, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - provozní elektrikář.

Místo výkonu práce: Halasova 2904/1, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Provozní elektrikář je kvalifikovaný pracovník, který provádí údržbu a základní opravy elektrických zařízení, přístrojů a elektroinstalace. Pracovní činnosti: " Provádí preventivní prohlídky, odstraňování závad, údržbu a opravy vyhrazených elektrických zařízení (tavící agregáty, jeřáby, žíhací pece, sušící komory apod.). " Provádí údržbu a opravy motorických soustrojí, spouštěčů, transformátorů, tlumivek, bleskojistek, baterií, usměrňovačů, měničů, odpojovačů, vypínačů, rozváděčů, ochran, elektroinstalací a kabelů na technologických zařízeních NN a VN. " Provádí montáž, opravy a údržbu veškerého osvětlení, jak v kancelářích správních budov, tak stropního osvětlení v průmyslových halách a venkovním prostředí. " Provádí běžná měření, zkoušky, seřizování el. zařízení a uvádí je do provozu. " Provádí zjišťování příčin poruch elektrických zařízení a zajišťuje jejich odstranění. " Provádí kontroly a opravy elektrického ručního nářadí a elektrických spotřebičů. " Provádí písemné záznamy o zjištěném technického stavu zařízení a rozsahu preventivní činnosti a oprav. " Uvádí do provozu složitá a provozně důležitá zařízení navazující na ASŘ výrobní technologie dle technické dokumentace. " Provádí měření veličin ovlivňujících jakost výroby a při tom používá kalibrovaných měřidel. " Provádí ostatní přidělené údržbářské práce a zajišťuje plnění dalších operativních úkolů dle pokynů nadřízených zaměstnanců. " Provádí činnosti dle předpisů a instrukcí systému řízení jakosti dle norem ISO. " Plní další úkoly vyplývající ze sjednaného druhu práce uložené příslušným vedoucím zaměstnancem. Nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení - 25 dnů dovolené - možnost osobního růstu - firemní tréninkové a jazykové kurzy - Mobilní telefon - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - příspěvek na závodní stravování - osobní konto - zabezpečení ubytování pro zaměstnance - lázeňská rekondiční péče V případě zájmu zasílejte, prosím, motivační dopis a profesní CV na kontakt: kontakt, kontakt Pokud vám neodpovíme do 10 dnů, nebyli jste do výběrového řízení vybráni.

Lokalita pracoviště

Halasova 2904, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vítkovické slévárny, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vítkovické slévárny, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému