Stříkač/ka - Lakýrník/ce pro nástřik práškovými barvami KOMAXIT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZK Design a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - stříkač/ka - lakýrník/ce pro nástřik práškovými barvami komaxit.

Místo výkonu práce: Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom Prosíme o zaslání profesních životopisů na e-mail: kontakt Požadavky : Vyučení v oboru - nerozhoduje, sami zaučíme! Praxe výhodou Nabízíme : Plný pracovní úvazek, dvousměnný provoz, práce na nové komaxitové lince Práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě Práci v dobrém kolektivu Benefity, stravenky Vstupní platové podmínky : Mzda 75,- Kč / hod. + prémie + příplatky za prašnost Kontakt pro všechny pozice : Tel. kontakt, kontakt, E-mail : kontakt, kontakt Prosíme o zaslání profesních životopisů na e-mailovou adresu : kontakt NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Společnost

ZK Design a.s.

Lokalita pracoviště

Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZK Design a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZK Design a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému