MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INISOFT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - marketingový specialista.

Přední česká softwarová společnost zabývající se vývojem software a poradenstvím pro oblast životního prostředí, hledá do svého týmu marketingového specialistu. Vyznáte se v marketingu a toužíte dokázat více? Chcete konečně dostat příležitost ukázat, co ve Vás je? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Co Vás čeká: - sběr a analýza prodejních dat z našeho systému - monitoring trhu a konkurence - spolutvorba a realizace marketingové strategie společnosti - příprava, realizace, vyhodnocování marketingových aktivit a kampaní - komunikace s obchodními partnery (reklamní agentury, grafické studio, tiskárny apod.) - podpora prodeje Co od Vás očekáváme: - praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky (podmínkou), - preciznost a smysl pro detail, - zákaznický přístup, odpovídající komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu (marketingové aktivity u zákazníků), flexibilitu, - zákaznický přístup, odpovídající komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu, - výborná znalost českého jazyka slovem i písmem, - samostatnost, kreativita, spolehlivost, - SŠ/VŠ vzdělání. Co Vám nabízíme: - možnost samostatné práce spojené s motivujícím finančním ohodnocením v přední české softwarové společnosti zabývající se vývojem a implementací software pro oblasti odpadů, ovzduší, obalů a životního prostředí, - práce v přátelském otevřeném kolektivu s důrazem na vzájemnou spolupráci, - příležitost dalšího odborného a profesního růstu, systém interního vzdělávání, - příjemné pracovní prostředí v sídle společnosti - historické centrum Liberce, - příspěvek na stravné, mobilní telefon, - zajímavou práci v oboru IS/IT a ekologie, - možnost práce na plný i částečný pracovní úvazek.

Společnost

INISOFT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rumjancevova 696, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INISOFT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INISOFT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému