Pracovník/ce pro provoz Kovo-Nerez / Zámečník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZK Design a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci - pracovník/ce pro provoz kovo-nerez / zámečník/ce.

Místo výkonu práce: Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom Prosíme o zaslání profesních životopisů na e-mail: kontakt Kontakt: Tel. kontakt, kontakt E-mail: kontakt, kontakt Požadavky: Vyučení v oboru vítané Nabízíme: Plný pracovní úvazek, dvousměnný provoz, nástup možný ihned. Práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě Práci v dobrém kolektivu Možnost profesního růstu, benefity, stravenky Vstupní platové podmínky: Základní mzda: 13 - 14.000,- Kč

Společnost

ZK Design a.s.

Lokalita pracoviště

Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Strojírenští kovodělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZK Design a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZK Design a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému