Nástrojář/ka oddělení Vývoje a údržby nástrojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči - nástrojář/ka oddělení vývoje a údržby nástrojů.

CO VÁS ČEKÁ: Zařazení do oddělení Tooling Development (oddělení vývoje a údržby nástrojů); Hlavní pracovní náplň – opravy a údržba lisovacích forem; Spolupráce při vývoji nových lisovacích forem; testovací zkoušky lisovacích forem; Technická podpora výrobních oddělení společnosti (oddělení Lisovny a Výroby). JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT: Ukončené střední vzdělání (min. střední odborné s maturitou, popřípadě s výučním listem technického zaměření – mechanik, svářeč, apod.); Platný svářečský průkaz ZK 111 W01 (elektroda). CO VÁM NABÍZÍME: 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus) Firemní stravování, stravenky v hodnotě 85 Kč; Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let; Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody;

Společnost

SUNGWOO HITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Svářeč v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Svářeči

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNGWOO HITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému