Operátoři výrobní linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SONAVOX CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - operátoři výrobní linky.

OPERÁTOŘI VÝROBNÍ LINKY Možnost prodloužení doby určité. Požadujeme: manuální zručnost na jemnou motoriku, pečlivost, spolehlivost Náplň práce: Pomocné práce na předvýrobě - kompletace dílů reproduktorů do automobilů Nabízíme: Kreativní zaměstnaní v moderní mezinárodní firmě, práce v příjemném kolektivu, poskytujeme příspěvky na dopravu, stravenky, flexipasy, výkonností prémie, dodat.dovolenou První kontakt: telefonicky od 8:00-14:00 hod. kontakt, e-mail: kontakt ov. 8.9.

Společnost

SONAVOX CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lešná 93, 756 41 Lešná, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

9.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SONAVOX CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SONAVOX CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému