OBCHODNÍCI PRO PRIVÁTNÍ KLIENTELU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pojišťovna Generali a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodníci pro privátní klientelu.

Nástup ihned. Kontakt telefonický v době 8:00 - 17:00hod. ing. Srostlík tel.č. kontakt, e-mail: marek kontakt. Požadavky: trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost. Náplň práce: vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa. Vzdělávání v rámci Generali. Péče o stávající přidělené klienty - firmy, následný servis.

Lokalita pracoviště

Vojáčkovo nám. 4174, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pojišťovna Generali a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pojišťovna Generali a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému