Specialista financování a pojištění vozů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADVANTAGE CARS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - specialista financování a pojištění vozů.

Náplň práce: zajištění nabídek financování vozů, jejich prezentace a uzavření zvolené varianty říprava možností pojištění, schválení a jejich uzavření ypracování obchodní dokumentace - smluv, předávacích prokolů a fakturace koordinace přihlášení/odhlášení vozů (kompletace dokumentů, komunikace s klientem i kolegy, ...) vedení pojištění firemních vozů a firemní flotily každodenní kontakt s klienty a smluvními partnery zpracování pošty a administrativní činnost Požadujeme: min. SŠ s maturitou (ekonomické nebo finanční zaměření výhodou) prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 1 rok anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni výhodou zodpovědnost, samostatnost, pečlivost schopnost pracovat pod tlakem Nabízíme: motivující finanční ohodnocení práci v příjemném kolektivu práce v atraktivním prostředí - luxusní a sportovní vozy Nástup: březen 2016 Místo výkonu práce: Freyova 980/10, Praha 9 - Vysočany (výborná dostupnost hromadnou dopravou / možnost parkování) K CV připojte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Společnost

ADVANTAGE CARS s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADVANTAGE CARS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADVANTAGE CARS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému