STRÁŽNÝ/Á - OSTRAHA VENKOVNÍHO OBJEKTU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABAS IPS Management s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný/á - ostraha venkovního objektu.

Nabízíme volné pracovní pozice strážný/ostraha venkovního objektu v přírodní rezervaci - Šilheřovice Práce pouze na noční směny. Požadujeme: Čistý výpis rejstříku trestů, potvrzení o zdravotní způsobilosti, osvědčení o odborné kvalifikaci výhodou - není podmínkou. Korektní a slušné jednání. Práce vhodná pro osoby se vztahem k přírodě a ptactvu. Nabízíme: Práci na pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce, certifikát odborné způsobilosti, služební výstroj. Kontakt možný telefonicky Po-Pá od 8-16hod na tel.č. kontaktnebo posílejte životopisy na email: kontakt Aktualizace: 21.9.2016

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABAS IPS Management s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABAS IPS Management s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému