Domlouvání schůzek pro obchodníky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SABANERO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - domlouvání schůzek pro obchodníky.

Jste komunikativní a každodenní řečnění Vám nedělá problém? Pak hledáme do našeho týmu právě Vás. Staňte se součástí kreativního a zapáleného týmu a ukažte nám co ve Vás je. Náplň práce: -navolávání nových klientů -poskytování komplexních informací týkajících se nabízených produktů a služeb -sjednávání schůzek obchodnímu týmu -drobná administrativa -plánování schůzek v rámci interního programu CRM -poskytování komplexních informací týkajících se nabízených produktů a služeb -analýza a řešení požadavků a potřeb klientů Požadujeme: -praxe na obchodní pozici, popř. v call centru (1 rok) -dokončené střední vzdělání -tah na branku a všeobecný rozhled -schopnost argumentace -velmi dobré komunikační dovednosti, komunikace vás MUSÍ BAVIT -český jazyk i gramatika v projevu bez vad řeči -perfektní znalost Microsoft Office -pozitivní přístup -prodejní dovednosti a zkušenosti výhodou -časová flexibilita -obchodního ducha -orientace v IT a reklamě (výhodou) Nabízíme: -odborné zaškolení na náklady firmy -práce na HPP v centru Ostravy -pracovní doba Po – pá (8 - 17 hodin) -pevný základ (13- 19 tisíc čistého + motivující odměny), dle dosažené praxe -průběžné tréninky a školení, zpětná vazba -firemní telefon s neomezeným voláním a internetem -firemní notebook -práci v kreativním prostředí

Společnost

SABANERO s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 207, 1 2 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SABANERO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SABANERO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému