Strojní konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - strojní konstruktér.

Místo výkonu práce: Toužimská 771, Praha 9 (Areál Letov) Prvotní kontakt: telefonicky - kontaktvšední dny 9-16 hod, email - kontakt Naše společnost ATG s.r.o. hledá zájemce o práci na pozici Strojní konstruktér. ATG (Advanced Technology Group s.r.o.) s hlavním sídlem v Praze, je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 25 let v oboru NDT (nedestruktivní testování) a dalších speciálních procesů. ATG s.r.o. tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do zemí EU, Ruska, Blízkého východu a Perského zálivu. Jedním z hlavních produktů společnosti ATG je vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů pro defektoskopické zkoušení dílů zejména z leteckého, automobilového, petrochemického a strojírenského průmyslu. Dále poskytujeme školení odborného personálu (NDT, školení průmyslových inspektorů), NDT služby a také průmyslové inspekční činnosti. Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací o společnosti naleznete na kontakt PRACOVNÍ NÁPLŇ - Podílení se na návrhu technického řešení při výrobě našich zařízení (zakázková výroba produktů strojního charakteru) - Vyhotovení technických výkresů a specifikací - práce v 3D CAD systému: Solidworks - Práce je samostatná nebo v úzkém kolektivu, podle rozsahu projektu - Případně služební (tuzemské/zahraniční) cesty v rámci řešení dané zakázky (dle dohody) POŽADUJEME - Min. SŠ vzdělání technického zaměření (strojní zaměření) Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana). Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam. Dokument je platný od 20.3.2015 - Pokročilá uživatelská znalosti 3D CAD systémů (Solidworks případně Inventor,..) - Praxe ze strojního průmyslu - Samostatnost, invenčnost založenou na zkušenostech - Jazyková vybavenost výhodou: Aj, Rj NABÍZÍME - Zaměstnání u stabilní české společnosti - Práce na plný úvazek - Jazykové kurzy (AJ) v místě pracoviště - Částečně flexibilní pracovní doba - Účast na tuzemských a zahraničních projektech s možností služebních cest (Německo, Rusko, Polsko, obl. Perského zálivu,…) - Osobní rozvoj: odpovědná a samostatná práce - Nadstandardně přátelský pracovní kolektiv - Blízký park pro sportovní vyžití po práci Výhody - jazykové kurzy

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 33 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému