Opravář/ka obuvi + výroba klíčů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost IZOIL TRADING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci a opraváři obuvi - opravář/ka obuvi + výroba klíčů.

Jedná se o opravy obuvi a výrobu klíčů. Zaškolení bude probíhat po dobu 4 měsíců v Praze 6 - Vypich. Požadujeme: šikovnost, spolehlivost, pracovitost. Základní znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík. Zaučení je v této profesi nutné. Výše mzdy bude upravena dle schopností a zkušeností pracovníka. Pracovní doba: 9.00 - 21.00 hod. (turnusové služby)

Společnost

IZOIL TRADING s.r.o.

Lokalita pracoviště

Petra Bezruče 3388, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti IZOIL TRADING s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost IZOIL TRADING s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému