Montážní pracovník - zámečník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů - montážní pracovník - zámečník.

Místo výkonu práce: Toužimská 771, Praha 9 (Areál Letov) Prvotní kontakt: telefonicky - kontaktvšední dny 10-16 hod, email - kontakt Naše společnost ATG s.r.o. hledá zájemce o práci na pozici Montážní pracovník-zámečník. ATG (Advanced Technology Group s.r.o.) je technologicky vyspělá česká firma působící více než 25 let v oboru NDT (nedestruktivního testování) a dalších speciálních procesů s hlavním sídlem v Praze. ATG s.r.o. tvoří páteř skupiny ATG Group, jejíž členové se nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodávají do zemí Evropské Unie, Ruska a Blízkého východu a Perského zálivu. Jednou z hlavních činností společnosti ATG je vývoj a zakázková výroba zařízení a komplexních systémů pro zkoušení dílů zejména z leteckého, automobilového, petrochemického a strojírenského průmyslu. Dále poskytujeme školení odborného personálu (NDT, školení průmyslových inspektorů), NDT služby a inspekční činnosti. Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací na kontakt PRACOVNÍ NÁPLŇ - Práce ve výrobě strouů – zejm. zámečnické práce s nerezí/černým materiálem - Případně také svářečské práce: zejm. metody 131 a 111 – MIG, MMA eventuálně TIG - Pomocné práce při instalaci našich zařízení u tuzemských i zahraničních zákazníků (dle dohody) POŽADUJEME - Praxe v oboru - Orientace ve výkresové dokumentaci - Platná svářečská kvalifikace (MIG, MMA) resp. neplatná kvalifikace a praxe min. 5 let výhodou - Manuální zručnost, spolehlivost, výborný zdravotní stav Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana). Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam. Dokument je platný od 20.3.2015 NABÍZÍME - Zaměstnání u stabilní české společnosti, uznávané v ČR i zahraničí (pracoviště Praha-Letňany) - Práce na plný úvazek (případně i na částečný úvazek/DPP/IČO) - Možnost služebních cest (ČR i zahraničí) - Atraktivní a samostatná práce na strojních zakázkách (kusového charakteru) - Dlouhodobá perspektiva zaměstnání - Případná možnost zvyšování kvalifikace (svařování) a získání cenných zkušeností Výhody - jazykové kurzy

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zámečníci strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému