FINANČNÍ SPECIALISTA/PORADCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost František Podlaha hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - finanční specialista/poradce.

Požadavky: - minimálně SŠ vzdělání - komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování - pružnost, iniciativa a zodpovědnost - ochota k dalšímu vzdělávání ve finanční a ekonomické problematice - znalost MS Office, ŘP sk. B jsou výhodou - obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány Nabídka: - zázemí přední české společnosti v oblasti finančního poradenství - kvalitní bezplatné zaškolení, podpora a servis, - perspektiva osobního a profesního růstu - motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu - flexibilní pracovní doba - možnost dalšího bezplatného vzdělávání v oboru - individuální přístup - nejvyšší provize v oboru - jedinečný systém vzdělávání - kontakty na klienty - placené kanceláře - notebook a přenosná tiskárna - call centrum Pracovní náplň: - komunikace s obchodními partnery - poradenská činnost - jednání s korporátními klienty Zasílejte své životopisy společně s motivačním dopisem na kontakt, nebo volejte na telefonní číslo kontakt Město: Liberecký kraj

Společnost

František Podlaha

Lokalita pracoviště

Pražská 154, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti František Podlaha výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost František Podlaha o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému