Strojmistři seřizovači knihařských strojů a výrobních linek.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRASPO CZ, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru - strojmistři seřizovači knihařských strojů a výrobních linek..

Společnost Graspo CZ, a.s. specialista na výrobu plněbarevných knih pro celou Evropu nabízí práci na poloautomatických a automatických strojích v mladém kolektivu. Jedná se o skládací stroje, stroje na výrobu desek, časopisecké a knižní linky. Práce je ve dvousměnném provozu. Požadujeme dobrou pracovní morálku, zodpovědnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů, vyučen v polygrafickém nebo strojírenském oboru výhodou. Výhody: ožnost odborného vzdělávání, pracovního růstu a příspěvek na stravování

Společnost

GRASPO CZ, a. s.

Lokalita pracoviště

Pod Šternberkem 324, 763 02 Zlín 4 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRASPO CZ, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRASPO CZ, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému